fbpx

O mně

Foto_1

  Podívej se na ukázku mé práce

  Martin Románek

  Být úspěšným makléřem je pro mne velká výzva. Klíčovými hodnotami spolupráce s každým klientem jsou pro mne důvěra, férové jednání, spolehlivost, nadšení a pokora. Dodnes mám za sebou desítky úspěšně realizovaných realitních obchodů a o spokojenosti klientů i odborné veřejnosti svědčí to, že v roce 2019 jsem získal titul Realiťák roku pro Středočeský kraj. Nebojím se do prodeje investovat, každý obchod je individuální, v něčem jiný a styl práce je nutné tomu přizpůsobit. Nejsem nejlepší ani nejsem přesvědčený o vlastní dokonalosti, ale jsem zodpovědný, nadšený a každý Váš případný problém vyřeším. Ke své práci maximálně využívám profesionály – home staging, profesionálního fotografa, 3D Virtuální prohlídky, točím videoprohlídky. Má práce se neobejde bez perfektní prezentace, marketing na sociálních sítích či právní servis je pro mne samozřejmostí, to vše s jasným cílem – prodat  nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

  Když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prodej nemovitosti je životní rozhodnutí a je spojeno s mnoha emocemi a často i problémy. Jsem připraven hájit Vaše zájmy a věřím, že mé zkušenosti a nadšení Vám pomůže při rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

  Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

  Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference a doporučení spokojených klientů. 

  Pokud jste se rozhodli prodat nemovitost, nebojte se svěřit tento úkol profesionálovi. Zvu Vás na kávu, jen tak si o tom popovídat. Vyslechnu Vaši představu a doporučím Vám způsob ,jak nejlépe postupovat při prodeji. Věřím, že Vás přesvědčím, jak to udělat správně a nejlépe. A když Vás nepřesvědčím ? Tak dopijeme kávu a podáme si ruce na rozloučenou.Třeba se někdy zase potkáme.

  Budu se na Vás těšit 🙂

  Telefonní číslo: 724 248 176
  Email: martin@romanekreality.cz

  SEZNAMTE SE S MÝM TÝMEM

  Martin Jaroš

  Martin Jaroš

  Foto

  Matěj Kadlec

  Matěj Kadlec

  Video

  3DVire

  3DVire

  Virtuální prohlídky

  Gabča Zímová - Stage Point, Martina Kleinová Interiéry a Styl

  Gabča Zímová - Stage Point, Martina Kleinová Interiéry a Styl

  Home staging

  Mgr. Petra Spilková

  Mgr. Petra Spilková

  Právní servis

  Martin Štěrba

  Martin Štěrba

  Sociální sítě

  David Stašek

  David Stašek

  Propagace

  Jiří Mrozek

  Jiří Mrozek

  Finanční a investiční služby

  Petra Kabešová

  Petra Kabešová

  Daňové poradenství

  Kontaktujte mě pokud Vás cokoliv zajímá